З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ ОБРАТИ ВАЛІЗУ?

Коли починаєш обирати валізу, на перший погляд все дуже просто. Але потім виявляється, що вони робляться з різних матеріалів, і не просто з тканини і пластика, а є ще декілька видів пластику: полікарбонат, поліпропілен, Curv, ABS пластик. І про всі написано, що вони міцні і надійні, як же обрати хорошу валізу? Як вибрати матеріал? Що міцніше: валіза з поліпропілену або полікарбонату, з полікарбонату або abs пластику?

Від матеріалу також залежать багато чинників нашої зручності - це вага, функціональність і надійність. Адже основне завдання валізи - це зберегти багаж і посприяти його зручному перевезенню. Виходячи з цих пріоритетів, можна легко відповісти на питання, яку вибрати валізу пластикову або текстильну. 

 

ВАЛІЗА З ТКАНИНИ.

Якщо розглядати тканинні варіанти, необхідно віддавати перевагу моделям з водонепроникною поверхнею. Універсальним варіантом стане виріб з тканини змішаного типу, до складу якого входить поліестер і нейлон. Даний матеріал не пропускає вологу, перешкоджає появі бруду, пошкодженням, плямам або подряпинам, відрізняється довговічністю, легкою вагою і міцністю, не вигоряє й не вимагає спеціального догляду.

Поліамід і нейлон - синтетичне волокно, яке використовують для виробництва люксових аксесуарів. Сировина є найміцнішою з текстильних полімерів, стійкою до механічних і хімічних впливів, добре зберігає форму і не деформується при попаданні вологи.

У нашій лінійці ви можете обрати і купити текстильну валізу Samsonite (посилання).

Ще одним плюсом текстильних моделей, можна назвати наявність кишеньок в більшості випадків. Це дозволяє мати легкий і швидкий доступ до речей першої потреби. Моделі з тканини, як правило, оснащені блискавкою і можуть вмістити більшу кількість речей завдяки своїй еластичності.

Додатковим бонусом тканинних валіз часто є наявність радіальної блискавки, яка, при необхідності, дозволяє збільшити обсяг на 10-15%.

Переваги тканинних валіз:

 • легка вага;
 • при аналогічній якості виготовлення, ціна нижче;
 • збільшення обсягу;
 •  додаткові відділення;
 •  їм не страшні удари і падіння.

Недоліки тканинних моделей:

 • важко видаляти забруднення;
 • не захищають речі від намокання;
 • речі в них частіше мнуться, тендітні предмети розбиваються.

 

Валіза з пластика.

Валізи з пластику, трохи важче текстильних, однак, і вони мають список переваг. Вони здатні витримати більший вантаж і відмінно зберігають всі речі від деформації і падінь.

Якщо ви задалися питанням, яку валізу краще придбати, зверніть увагу на вироби з пластику, для створення яких застосовують різні види сировини:

Полікарбонат або Makrolon - легкий і міцний вид пластикової сировини, що виробляються на заводах німецької компанії Bayer, широко застосовується в автомобілебудуванні і для створення каркаса багажу. Поєднання естетичного вигляду і експлуатаційних характеристик зробили склад одним з найпопулярніших для виготовлення дорожніх аксесуарів.

ABS - гнучкий і стійкий до механічних пошкоджень матеріал, який відрізняється доступною ціною і відмінною якістю. Як правило, вироби з ABS доповнюють підкладкою із тканини і міцної блискавкою.

Поліпропілен - один з найміцніших видів сировини, жорсткий і стійкий до різних видів впливів. Подібні аксесуари оптимальні для транспортування крихких предметів, цінностей і техніки. Завдяки системі замикання, яка замінює кодовий замок, багаж буде надійно захищений від незаконного доступу.

Curv - інноваційна запатентована розробка Samsonite, яка являє собою переплетені поліпропіленові волокна, що забезпечує довговічність, максимальну міцність, гнучкість і невелику вагу валізи. Валіза на колесах з Curv неймовірно стійкі до зовнішніх впливів і погодних катаклізмів. Надовго збереже свій зовнішній вигляд і принесе вам радість і впевненість у подорожах.

Щоб придбати стильний дорожній аксесуар і уникнути переплати за надмірну вагу багажу, досить купити пластиковий чемодан, вибравши один з якісних видів сировини. Кожен з матеріалів забезпечить збереження особистих речей і техніки, безпечне транспортування і довговічність навіть при частих поїздках.

Переваги пластикових валіз:

 • ефективно захищають крихкі предмети від пошкоджень;
 • дозволяють перевозити правильно упакований одяг, не пом'явши його;
 • захищають вміст від намокання під час сильного дощу
 • легко видалити пил і майже всі види забруднень;

Недоліки пластикових моделей:

 • при необережному поводженні на поверхні з'являються подряпини;
 • при ударі можуть тріснути і навіть розколотися;
 • валізи з деяких видів пластику мають досить велику вагу.

Який матеріал краще для валізи: пластик або тканина тепер вирішувати тільки Вам, враховуючи всі перераховані переваги і недоліки. Головне, щоб Ваша дорога була легкою і комфортною!

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

 1. Активний через 14 днів після начислення.
 2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
 3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.