Підготуйся до нових вражень!

Підготуйся до нових вражень!

Обміняй стару валізу на нову зі знижкою 20%

Завжди цікавило куди подіти стару валізу? З 02 до 25 листопада Samsonite надає чудову можливість позбутись старої набридлої валізи та придбати нову за вигідною ціною! Акція діє у фірмових роздрібних магазинах та на сайті samsonite.ua! Знижка сумується з діючими знижками згідно програми лояльності. Деталі дізнавайтесь у продавців-консультантів або за телефоном 080 033 0371

02/11/19 - 26/11/19
Підготуйся до нових вражень!

Акція завершена

Умови акції: В період дії акції, щодня, з 02.11.2019 до 25.11.2019 кожен, хто принесе стару валізу та віддасть її консультанту магазина, має право отримати знижку 20% на будь-яку валізу в даному магазині. Знижка діє на асортимент валіз в магазині і не діє на попереднє замовлення валіз.

Знижка 20% сумується з дисконтною програмою, за наявності картки лояльності у клієнта, але не діє на валізи в акції, дисконтні валізи, спеціальні ціни.

Стара валіза може буде будь-якого бренду та розміру. Обмін рахується, — як одна стара валіза дорівнює знижці 20% на одну нову валізу ТМ «Samsonite» або «American Tourister» з асортименту, що представлений у торговому залі магазинів мережі «Samsonite та American Tourister».

Знижка та обмін надається лише валізи на валізу і не діє на аксесуари, сумки, кейси, рюкзаки і т.д.

Адміністрація залишає за собою право змінювати умови акції.

*Детальну інформацію про умови акції можна отримати у продавця-консультанта, у куточку споживача.

** Знижки надаються від звичайної ціни та ціни товару, представленого за спеціальною ціною. Знижки за дисконтними картками  сумуються тільки при купівлі товару, представленому в торговому залі без знижки.

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.