110 років з моменту заснування Samsonite

110 років тому підприємець Джессі Швейдер заснував компанію з виробництва валіз в центрі міста Денвер, штат Колорадо. Завдяки «золотій лихоманці» Швейдер швидко усвідомив можливості для розвитку, що відкривалися на зростаючому ринку багажу.

Бізнес став динамічною та провідною світовою компанією з виробництва туристичних товарів з кількома сильними брендами. З моменту свого утворення в 1910 році, Samsonite займається виробництвом валіз і сумок вищої якості з єдиною метою: створювати міцні та надійні товари для задоволення потреб мандрівників і не тільки.

Світова індустрія туризму ніколи не стоїть на місці, але, продовжуючи свою 110-річну історію, Samsonite незмінно приділяє увагу якості, довговічності та технічним інноваціям. Компанія застосовує нові матеріали, створює культові дизайни та додає все більше комфорту. В ході розвитку, було кілька знаменних «вперше», які стали здобутками традиції інновацій.

  1910 рік. Дерев'яна скриня Джессі Швейдер, засновник компанії, модернізує звичайну дерев'яну валізу, додаючи металеві заклепки і куточки. Що робить річ більш привабливою та стійкою.
  1941 рік. Streamlite™ На початку використання нової технології створення граней, Streamlite покривається легким шаром литографірованного паперу для створення «пом'ятого» ефекту. Його трапецієподібній формі судилося стати класикою галузі.
  1958 рік. Silhouette™ Залишається найбільш продвинутим варіантом багажу і в наш час. Інноваційна форма з утопленими елементами забезпечує йому додатковий захист від зносу.
  1962 рік. Класичний дипомат Перший ABS-дипломат-кейс створений для нового покоління ділових людей. Цей елітний портфель незабаром став обов'язковим атрибутом посадових осіб 60-х років.
  1969 рік. Saturn™ У відповідь зростаючому попиту на легкий багаж, Samsonite запускає свою першу поліпропіленову валізу. Колекція Сатурна стала вишуканою комбінацією легкості та міцності.
  1974 рік. Silhouette Blue Додавання коліс в комплектацію валізи змінює світ багажу назавжди. Ця ідея стала справжньою революцією для туристичного комфорту та зручності, заточеною під нове покоління часто літаючих пасажирів.
  1986 рік. Oyster™ Устриця була першою валізою з тризначною системою блокування замка, що забезпечило максимальну міцність та безпеку. Модель принесла безпрецедентний тріумф, 140 000 примірників були викуплені в перший же рік.
  1994 рік. Ziplite ™ Самсонайт представив Ziplite, свій перший поліпропіленовий чемодан із застібкою-блискавкою, таким чином, об'єднавши дві переваги жорсткого та м'якого багажу. Продажі злетіли швидко, ознаменувавши запуск нового ринку твердих валіз на блискавці.
  1998 рік. Xylem™ Поява першого Samsonite з алюмінію. Таку модель дипломата задіяли у фільмі про Джеймса Бонда "І цілого світу мало", де його використовували для транспортування грошей по всій Європі.
  2004 рік. Spinner® Самсоніт випускає на ринок валізу на чотирьох колесах, її транспортування стає максимально зручним. Багаж може їхати поруч з мандрівником, повертаючись, при необхідності, будь-якою стороною. Це нововведення кардинально покращує мобільність та зручність навігації багажем для його власника.
  2008 рік. Cosmolite® У відповідь зростаючому попиту на більш міцні та легкі валізи, Samsonite запускає колекцію Cosmolite. Це найлегший і найбільш надійни багаж за всю історію виробництва. Його вигляд, натхненний морською раковиною, викликав миттєвий успіх і колекція виграла багато нагород, в тому числі Red Dot Award "Кращий з кращих".
  2015 рік. Neopulse ™ З запуском Neopulse, Самсонайт ще більше зміцнив свої виробничі потужності в Європі. Лейбл «Made in Europe», в поєднанні з сильним дизайном і суперлегкою вагою, - це саме те, що забезпечило новій колекції швидкий і тривалий успіх.
  2018 рік. Eco Collection У всьому світі Samsonite відкриває 23 товарних лінійки, в створенні яких використовується перероблений поліпропілен або Recyclex ™, спеціальна тканина, вироблена з 100% утилізованих після споживання пластикових пляшок.
  2019 рік. S'Cure ECO Green Grey edition Перша валіза на планеті, створена з перероблених пластикових відходів і вторинної сировини. Корпус виготовлено із поліпропілену, отриманого з побутових відходів. Виробники повторно використали цінний матеріал, успішно перетворивши його в функціональний і якісний продукт.
  15. 2020 рік. 110-річчя бренду Компанія готова до наступного розділу: ми святкуємо наш 110-річний ювілей з новими колекціями новинок.

 

 

Зараз Samsonite - бренд №1 в світі з виробництва товарів для туризму. В асортименті представлено широкий вибір валіз, дорожніх сумок, рюкзаків, сумок для ноутбуків, парасольок, аксесуарів та ін.

 

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.