<span style="color: #fff;">ESSENS</span>

ESSENS

GEMAAKT MET GERECYCLEERDE MATERIALEN
Зроблені в Європі для тривалого користування
Валізи Essens вироблені в центрі Європи з використанням «зеленої енергетики» при виготовленні корпусів та збору кінцевого продукту. Наша безкомпромісна вимогливість до якості всіх процесів гарантує, що ви отримаєте міцний виріб, створений для тривалого користування.
GEMAAKT IN EUROPA,<br> ONTWORPEN VOOR LANGDURIG GEBRUIK
Виготовлені з перероблених матеріалів
Корпус валіз Essens як мінімум на 70% виготовлений з переробленого поліпропілену, отриманого з використаної тари з-під йогурту, а внутрішня частина та розділювач – на 97% і 100% відповідно - з використаного та переробленого термопластику в рамках нашої ініціативи Recyclex Material Technology Initiative. Покриття та підкладка валіз виготовлені з первинних матеріалів. Завдяки такому підходу перероблені пластикові матеріали перетворюються на довговічні, надзвичайно легкі та міцні валізи для вашого багажу безкомпромісної якості.
GEMAKKELIJK TE HERSTELLEN
Прості в обслуговуванні
У тому малоймовірному випадку, якщо ваша валіза потребуватиме ремонту, деталі Essens дуже легко замінити. Колеса сконструйовані таким чином, що їх можна розібрати та відремонтувати самостійно. Щоб дізнатися, як це зробити, перегляньте відео.
EERSTEKLAS VEILIGHEID
Безпека на найвищому рівні
Валізи Essens забезпечують вашим речам збереженість та безпеку завдяки інноваційному трьохточковому замку, який Samsonite запатентував і постійно оптимізує. Тож ви можете бути спокійні за свій багаж упродовж всієї мандрівки.
LICHT & STERK
Легкі та міцні
Розроблені та вироблені в Європі, Essens по праву вважаються одними з найлегших валіз у поліпропіленовому корпусі із трьохточковим замком у своєму класі. Надлегка вага досягається за рахунок самопідтримуючої конструкції, високотехнологічному методу виробництва та революційному матеріалу корпусу. Унікальна будова бортів з додатковою герметизацією забезпечує виняткову міцність виробу. Незважаючи на свою легку вагу, всі валізи Essens проходять випробування на міцність, якими так славиться Samsonite, та мають надзвичайно високу місткість.
3-IN-1 INPAKOPLOSSING
«3 в 1» для зручного пакування
Всередині валіз Essens містяться два об’ємні пакувальні куби, які можна виймати, прати вручну й легко піднімати та переносити за рахунок ручок, якими вони оснащені з обох боків. Можливість розміщення речей як у кубах, так і під ними і регулювання їх висоти забезпечує високу варіативність пакування. А якщо вам не хочеться розпаковувати свій багаж, ви можете просто дістати куб з речами з валізи та перемістити його до шафи.Всередині валіз Essens містяться два об’ємні пакувальні куби, які можна виймати, прати вручну й легко піднімати та переносити за рахунок ручок, якими вони оснащені з обох боків. Можливість розміщення речей як у кубах, так і під ними і регулювання їх висоти забезпечує високу варіативність пакування. А якщо вам не хочеться розпаковувати свій багаж, ви можете просто дістати куб з речами з валізи та перемістити його до шафи.
MAAK HET UNIEK
Персональний підхід

Кожна валіза оснащена чотирма наклейками з унікальним дизайном *.

*Дизайн наклейок може відрізнятися від представленого на малюнку

Функции, соответствующие вашим потребностям в путешествии

Функції для забезпечення потреб під час подорожі:

Эссенс Трьохточковий замок із вбудованою системою TSA
Эссенс Подвійна ручка для високої маневреності
Эссенс Підвіска коліс знижує шум та вібрацію при русі
Эссенс Внутрішній простір «3 в 1» для зручного пакування
Эссенс Наявність багажної бірки
Эссенс Можливість персонального маркування

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.