Перейти до товарів Lipault

Дух Lipault


Французький бренд валіз, сумок та аксесуарів Lipault заснований в 2005 році талановитим дизайнером Франсуа Липовецьким. Чудова якість, легкість, розкішний дизайн і багата палітра кольорів - головні переваги бренду, завдяки яким марка швидко набула популярності у всьому світі.

Для створення модних колекцій Lipault використовує тільки міцні та довговічні матеріали - нейлон, вініл, поліестер. Кожна деталь виробів ретельно опрацьована. Вишуканий дизайн в поєднанні з модними насиченими відтінками утворюють неповторний стиль, який миттєво приковує погляди. А функціональний інтер'єр з безліччю секцій і кишенями для гаджетів робить модні колекції Lipault вибором самих практичних модниць.

 

КОЛІР
Джерело натхнення

Lipault привертає світ моди своїми колекціями валіз і шикарними аксесуарами. Крім восьми фірмових кольорів, кожен сезон Lipault випускає три нових кольори, натхнених тенденціями, які спостерігаються на подіумах Парижа.

 

Валіза
Модний аксесуар

Ваша валіза повинна відображати вас, стаючи продовженням вашого сучасного життя. Сила Lipault - в інноваціях. Бренд знає, що елегантна валіза - це вже не просто місце, де можна покласти одяг. Він стає модним аксесуаром не менше пари туфель.

Революція у багажі

Природний стиль в поєднанні з елегантним виробництвом, асортиментом свіжих квітів і сучасних матеріалів, високоякісним нейлоном, легкістю і зручністю в обігу. Справжня революція в багажі.

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.