Дані Правила визначають умови продажу та використання подарункових сертифікатів у мережі магазинів Samsonite, American Tourister, samsonite.ua, (далі – «Мережа») та діють з моменту розміщення на сайті samsonite.ua

Терміни

«Подарунковий сертифікат», «Сертифікат» – матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки з індивідуальним кодом, що надає Власнику право обміняти його на товар, що реалізується в Мережі.

«Номінал Подарункового сертифікату» - номінальна вартість Сертифікату, вказана у гривні.

«Право власника Подарункового сертифікату» - право вимагати передання товару у власність у обмін на Сертифікат.

«Власник Сертифікату» - особа, яка володіє Подарунковим сертифікатом та має право обміняти його на товар.

«Строк дії Сертифікату» - строк, протягом якого Власник Сертифікату має право обміняти його на товар у Мережі за цими правилами.

1. Умови користування подарунковими сертифікатами.

1.1. Подарунковий сертифікат можна придбати в Мережі за готівкові кошти або шляхом безготівкового розрахунку. До продажу пропонуються сертифікати номіналом 3000, 5000 і 10000 гривень.

1.2. Купуючи Сертифікат та/або оформлюючи його обмін у Мережі, Власник сертифікату підтверджує, що ознайомлений з даними Правилами та погоджується з їх умовами.

1.3. На придбання Сертифікату не розповсюджуються будь-які знижки, але проводиться нарахування бонусів по програмі лояльності Мережі.

1.4. Власник Подарункового сертифікату може обміняти його в Мережі на будь-який товар на суму номіналу Сертифікату.

1.5. Якщо вартість товару вища за номінал Сертифікату, Власник сертифікату має сплатити різницю між вартістю обраного для покупки товару і номіналом Сертифікату.

1.6. Якщо вартість обраного товару нижча за номінал Сертифікату, різниця між вартістю покупки і номіналом Сертифікату покупцеві не повертається.

1.7. Сертифікат не є платіжним засобом, платіжним документом або цінним папером, не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів. Грошовий еквівалент Сертифікатів не виплачується.

1.8. Сертифікат можна використати тільки один раз. Після оформлення обміну/покупки за допомогою Сертифікату, Сертифікат підлягає вилученню Мережею.

1.9. При оформленні обміну Сертифікату на товар Мережі, всі знижки, спеціальні пропозиції на товар та знижки за програмою лояльності зберігаються. Але, на суму сплачену Подарунковим Сертифікатом, бонус не нараховується.

1.10. Подарунковий Сертифікат не підлягає поверненню та зворотньому обміну на грошовий еквівалент.

1.11. Сертифікат дійсний протягом 12 місяців з дати продажу, яка зазначається на Сертифікаті. Після закінчення зазначеного строку Сертифікат стає недійсним та не приймається до обміну на товари.

1.12. Сертифікат не підлягає відновленню в разі втрати, в т.ч. викрадення, і грошові кошти за нього не повертаються.

1.13. Обмін та повернення товарів, придбання яких відбувалося з використанням Сертифікату, здійснюється в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України. Повернення коштів за Сертифікат здійснюється на новий Сертифікат аналогічного номіналу з поточною датою продажу.

1.14. Мережа залишає за собою право не приймати «Подарунковий Сертифікат» у випадку виникнення сумнівів щодо його дійсності або наявності пошкоджень, про що негайно повідомляє Власника.

1.15. Кількість Сертифікатів для використання за товар у одному чеку не обмежена.

1.16. Якщо обмін Сертифіката на товар відбувається в інтернет-магазині Мережі, то Сертифікат має бути передано Мережі до відправки товару Власнику Сертифіката.

2. Інші умови

2.1. Адміністрація Мережі має право в односторонньому порядку вносити зміни в дані Правила. Про зміну Правил Адміністрація Мережі повідомляє не пізніше ніж за 10 календарних днів до набрання чинності нової редакції Правил шляхом розміщення відповідної інформації (повідомлення) на сайті samsonite.ua.

2.2. Повідомлення про зміну Правил вважається направленим Власникам Сертифікатів, якщо воно було розміщено на сайті samsonite.ua.

2.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається адміністрацією Мережі. Адміністрація Мережі не несе відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або доступу до Інтернет, збоїв у роботі обладнання, блокади, суттєвих змін у законодавстві, інших дій, непідвладних контролю Адміністрації Мережі.

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.