UA
RU

Історія бренду Samsonite

Samsonite - відомі в усьому світі, як бренд найбільш інноваційних виробів для багажу. Неповторний стиль Samsonite обов'язково сподобається тим з Вас, хто цінує мінімалізм в дизайні і високу якість продукції.

Компанія «Samsonite» була створена в 1910 році в США місті Денвер. Джесс Швейдер, засновник компанії, дуже любив подорожувати, але в той час, коли він жив, були тільки громіздкі скрині для поклажі. І Швейдер зрозумів, що ідея створення валізи буде користуватися попитом. Фактично з запуску компанії Швейдер зробив акцент на міцності кришок валізи, цей акцент дотриманий і донині в нових валізах «Samsonite». Швейдер завжди висував високі вимоги до якості і надійності своєї продукції. Протягом всієї історії компанії, а це більше 100 років, компанія йде в ногу з часом, створюючи сучасну, якісну, легку, міцну і довговічну продукцію.

Одне з найбільших досягнень полягає в тому, що Samsonite весь цей час працював в одному і тому ж бізнесі. Існує багато компаній, яким понад 100 років. Але якщо простежити їх історію, то більшість починало, виготовляючи, наприклад, папір, а зараз займається електронікою. Samsonite - одна з небагатьох компаній, які залишилася вірна своїй первісній справі.

Спочатку виробляли дерев'яні скрині, тому що люди перевозили в них багаж, а зараз виробляють валізи. Іншим досягненням, є те, що більшість інновацій в цій галузі були зроблені Samsonite - це перехід від дерев'яних ящиків до шкіряних валіз, потім до використання пластику, тканини і нових складних матеріалів.

Широкий модельний ряд включає не тільки предмети багажу, а й бізнес-колекції, товари для дітей, колекції в стилі casual та аксесуари. Пам'ятаючи про минулі тріумфи і продовжуючи невпинно розвиватися, Samsonite пропонує мандрівникам все більш легкі, міцні і інноваційні рішення.

Революційні рішення Samsonite надихають мандрівників усього світу на нові звершення, закликаючи не боятися відстаней і відкривати для себе нові горизонти.