ІСТОРІЯ ЖИТТЯ

110 років тому підприємець Джессі Швейдер заснував компанію з виробництва валіз в центрі міста Денвер, штат Колорадо. Завдяки «золотій лихоманці» Швейдер швидко усвідомив можливості для розвитку, що відкривалися на зростаючому ринку багажу.

Бізнес став динамічною та провідною світовою компанією з виробництва туристичних товарів з кількома сильними брендами. З моменту свого утворення в 1910 році, Samsonite займається виробництвом валіз і сумок вищої якості з єдиною метою: створювати міцні та надійні товари для задоволення потреб мандрівників і не тільки.

Світова індустрія туризму ніколи не стоїть на місці, але, продовжуючи свою 110-річну історію, Samsonite незмінно приділяє увагу якості, довговічності та технічним інноваціям. Компанія застосовує нові матеріали, створює культові дизайни та додає все більше комфорту. В ході розвитку, було кілька знаменних «вперше», які стали здобутками традиції інновацій.

 
19

Дерев'яна скриня

Джессі Швейдер, засновник компанії, модернізує звичайну дерев'яну валізу, додаючи металеві заклепки і куточки. Що робить річ більш привабливою та стійкою.

10
41

Streamlite™

На початку використання нової технології створення граней, Streamlite покривається легким шаром литографірованного паперу для створення «пом'ятого» ефекту. Його трапецієподібній формі судилося стати класикою галузі.

Silhouette™

Найдосконаліший на той час багаж включав нову сучасну форму із вбудованим обладнанням, що захищає його від зносу та подорожей.

58
62

Класичний дипомат

Перший ABS-дипломат-кейс створений для нового покоління ділових людей. Цей елітний портфель незабаром став обов'язковим атрибутом посадових осіб 60-х років.

Saturn™

У відповідь зростаючому попиту на легкий багаж, Samsonite запускає свою першу поліпропіленову валізу. Колекція Saturn стала вишуканою комбінацією легкості та міцності.

69
74

Silhouette Blue

Додавання коліс в комплектацію валізи змінює світ багажу назавжди. Ця ідея стала справжньою революцією для туристичного комфорту та зручності, заточеною під нове покоління часто літаючих пасажирів.

Oyster™

Oyster™ була першою валізою з тризначною системою блокування замка, що забезпечило максимальну міцність та безпеку. Модель принесла безпрецедентний тріумф, 140 000 примірників були викуплені в перший же рік.

86
94

Ziplite™

Samsonite представив Ziplite, свій перший поліпропіленовий чемодан із застібкою-блискавкою, таким чином, об'єднавши дві переваги жорсткого та м'якого багажу. Продажі злетіли швидко, ознаменувавши запуск нового ринку твердих валіз на блискавці.

Xylem™

Поява першого Samsonite з алюмінію. Таку модель дипломата задіяли у фільмі про Джеймса Бонда "І цілого світу мало", де його використовували для транспортування грошей по всій Європі.

98
20

Spinner®

Samsonite випускає на ринок валізу на чотирьох колесах, її транспортування стає максимально зручним. Багаж може їхати поруч з мандрівником, повертаючись, при необхідності, будь-якою стороною. Це нововведення кардинально покращує мобільність та зручність навігації багажем для його власника.

04
08

Cosmolite®

У відповідь зростаючому попиту на більш міцні та легкі валізи, Samsonite запускає колекцію Cosmolite. Це найлегший і найбільш надійни багаж за всю історію виробництва. Його вигляд, натхненний морською раковиною, викликав миттєвий успіх і колекція виграла багато нагород, в тому числі Red Dot Award "Кращий з кращих".

Neopulse™

З запуском Neopulse, Samsonite ще більше зміцнив свої виробничі потужності в Європі. Лейбл «Made in Europe», в поєднанні з сильним дизайном і суперлегкою вагою, - це саме те, що забезпечило новій колекції швидкий і тривалий успіх.

15
18

Eco Collection

У всьому світі Samsonite відкриває 23 товарних лінійки, в створенні яких використовується перероблений поліпропілен або Recyclex ™, спеціальна тканина, вироблена з 100% утилізованих після споживання пластикових пляшок.

S'Cure ECO Green Grey edition

Перша валіза на планеті, створена з перероблених пластикових відходів і вторинної сировини. Корпус виготовлено із поліпропілену, отриманого з побутових відходів. Виробники повторно використали цінний матеріал, успішно перетворивши його в функціональний і якісний продукт.

19
20

110-ліття бренду

Компанія готова до наступного розділу: ми святкуємо наш 110-річний ювілей з новими колекціями новинок.

Зараз Samsonite - бренд №1 в світі з виробництва товарів для туризму. В асортименті представлено широкий вибір валіз, дорожніх сумок, рюкзаків, сумок для ноутбуків, парасольок, аксесуарів та ін.

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.