Краш-тест валіз Samsonite

Кожен виробник багажу говорить про міцність і надійність своєї продукції. Але підтвердити свої слова можуть лише одиниці, наприклад, бренд Samsonite. Компанія працює на ринку з 1910 року і точно знає толк у безпечних подорожах. Гарантія цьому - краш-тест валіз, який проводиться перед випуском кожної нової колекції.

Що таке краш-тестування?

Краш-тести проводяться з метою перевірки міцності та безпеки продукції. Для цього вироби навмисно пошкоджують у лабораторних умовах.

Тестування валіз і дорожніх сумок дає змогу оцінити, наскільки якісно вони можуть захистити багаж під час подорожей. Компанія Samsonite робить це для того, щоб відповідати міжнародним стандартам якості та постійно вдосконалювати свою продукцію.

Типи краш-тестів, що проводяться Samsonite

Тест валіз проводиться в кілька етапів. Усе починається з тестування матеріалу. Тканину відправляють у барабан, де вона обертається на 50 тисячах обертів, а пластик згинають близько 100 тисяч разів.

Перевіряють і фурнітуру - замки та блискавки відкривають і закривають по 5 тисяч разів. Намагаються зіпсувати матеріал і іншими способами: поміщають під ультрафіолет, опускають у воду. Якщо зразкам вдалося "вижити", вони відправляються на виробництво для створення готових валіз.

Після, вироби проходять ще кілька етапів перевірки:

 • біжать - близько 32 км по конвеєру з перешкодами, щоб перевірити кожне колесо;
 • мокнуть - 15-хвилинний дощ дає змогу переконатися у водонепроникності валізи;
 • падають - до 25 разів поспіль з висоти 600 метрів, щоб перевірити збереження вмісту і міцність самого багажу;
 • трясуться - спеціальний пристрій імітує різкі ривки, щоб оцінити надійність ручок, ременів та інших деталей;
 • мерзнуть - за температури до -12 градусів, адже саме за таких умов валізи зазвичай вивантажують із багажного відсіку літака.

Такий краш тест Samsonite дає змогу випускати в продаж вироби, які успішно пройшли всі етапи перевірки і точно не розчарують користувачів. Бренд дає гарантію на свою продукцію, будучи впевненим, що більшість клієнтів не потребуватимуть ремонту або заміни багажу.

Результати краш-тестів для різних моделей Samsonite

Крім офіційних тестувань, краш-тест валізи Самсонайт проводило безліч користувачів та інших компаній. І бренд абсолютно не проти - погляд збоку дає змогу краще оцінити якість своєї продукції і побачити недоліки.

Тільки ось останніх практично не знайшлося. Перевірки показали, що корпус з плетеного поліпропілену Curv здатний витримати навантаження в 9 тонн і удари відбійного молотка. Матеріал славиться своїми амортизаційними властивостями - він злегка стискається під тиском, але легко повертає початкову форму. З Curv зроблені валізи з колекцій C-Lite, Lite-Box, Lite-Cube, Lite-Shock і Major-Lite.

Не гіршими були результати і у валіз із полікарбонату. Корпус з легкістю витримує падіння з висоти людського зросту прямо на коліщатка. При цьому всі елементи залишаються цілими, зберігають стійкість і продовжують справно працювати. З цього матеріалу виробляються валізи з колекції Stackd і моделі для дітей Stackd Disney.

Дивують міцністю і моделі з нейлону та поліестеру. Вони вирізняються стійкістю до розривів, а тканина не линяє. До цієї категорії належать вироби з лінійок Base Boost, Citybeat, Ecodiver, Ibon, Respark, Vaycay.

Чому краш-тести такі важливі?

Результати тестувань мають величезне значення для користувачів. Серед найважливіших аспектів:

 • високі показники тестів на падіння і удар гарантують збереження речей навіть у разі недбалого поводження з вашим багажем в аеропорту;
 • успішне проходження випробувань на зносостійкість і витривалість коліс означає, що валіза прослужить не один рік навіть у разі частих поїздок;
 • хороші результати в тестах на герметичність забезпечують збереження багажу за будь-якої погоди.

Обізнаний - значить, озброєний. Знаючи все про валізи Samsonite, ви зможете зробити об'єктивний вибір.

Загальні рекомендації щодо вибору валіз Samsonite

Хоча бренд не публікує прямі порівняння з конкурентами, незалежні тести демонструють, що продукція компанії в рази перевершує аналоги за показниками міцності та надійності. Під час купівлі багажу звертайте увагу не тільки на результати випробувань, а й на ваші особисті потреби.

Якщо ви часто їздите в дощові регіони, саме час подбати про покупку водонепроникного багажу. А ось для регулярних робочих поїздок варто вибрати невелику валізу або ручну поклажу, яка буде легко витримувати удари. Це дасть змогу захистити вантаж.

Також зважайте на дизайн - він має відповідати вашому стилю, і додаткові функції. В асортименті є валізи з вбудованими органайзерами, відділом для ноутбука, функцією розширення об'єму, відсіком для Power Bank і USB-портом.

Висновок

Компанія Samsonite активно покращує якість своєї продукції. І бренд точно не планує зупинятися на досягнутому, продовжуючи радувати своїх шанувальників новинками.

Якщо ви хочете купити дійсно надійний і якісний багаж, зробити це можна онлайн на сайті або в телефонному режимі. Довіряючи бренду Samsonite, ви можете бути впевнені в тому, що наступна поїздка пройде комфортно і безпечно.

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

 1. Активний через 14 днів після начислення.
 2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
 3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.