Prodigy. Інноваційний та сучасний атрибут подорожі

Ця спеціальна колекція валіз допоможе легко і швидко пройти перевірки безпеки в аеропорту. Завдяки вбудованій зовнішній кишені, Ваші ноутбук, проїзні документи та інші необхідні речі упорядковано розміщені в межах досяжності. Колекція Prodigy призначена для сучасних ділових чоловіків і жінок і має в своєму розпорядженні містке основне відділення і додаткові для комфортної упаковки речей.

Завдяки впровадженню в моделях лінійки Prodigy нещодавно розроблених інтелектуальних функцій, подорожі стають набагато простішими та приємнішими, ніж будь-коли раніше. Завдяки вбудованому (портативному) блоку живлення ви більше не залишитись без підзарядки. Зовнішній порт USB гарантує швидке і плавне підключення до валізи. Tile Mate - широко розповсюджений в світі Bluetooth пристрій для відслідковування, гарантує, що ви завжди і всюди знайдете свій багаж.

Ключові переваги Prodigy:

 1. Корпус виготовлений з полікарбонату 100%-вої міцності із захисною точковою текстурою.
 2. Легкий доступ до потрібних речей. Втоплена передня кишеня, яка, завдяки останній розробці замикаючої системи, закривається окремо, і в якій легко і безпечно тримати речі, необхідні для перевірки в аеропорту.
 3. Привабливий, інноваційний дизайн в елегантних і стильних кольорах, окремі деталі з матованого нікелю надають виробу вишуканих акцентів.
 4. З'ємний Bluetooth-трекер Tile Mate: відслідковуйте власну валізу, коли забажаєте. Tile сумісний з підтримуваними пристроями Apple з iOS 8.1+, і Android 4.4.2 або вище.
 5. Вбудований порт USB: просте підключення до пристроїв
 6. З'ємний Powerbank для зарядки носіїв в будь-який момент: Xtorm Travel powerbank XB200U, 6000 мАч

Особливості колекції

 1. Повнофункціональна передня кишеня з внутрішніми організаційними відсіками. Всі вироби лінійки Продіджи оснащені відділеннями з м'якою підкладкою для планшета і ноутбука, додатковим чохлом і з'ємною водозахисною кишенею.
 2. Широке основне відділення з великою сітчастою кишенею зверху і поперечними стрічками в нижній частині.
 3. Плоский вбудований замок TSA з функцією закриття двох відділів, незалежно один від одного.
 4. Подвійні колеса м'якого оберту та прекрасно інтегровані висунуті двотрубні ручки і ручки для перенесення.
 5. Інтегрована ідентифікаційна бірка.

Передня кишеня-органайзер

Передня кишеня-органайзер

Місткий основний відділ

Місткий основний відділ

Подвійні колеса

Подвійні колеса

Рухомі двохтрубні ручки

Рухомі двохтрубні ручки

Ідентифікаційна бірка

Ідентифікаційна бірка

Плаский вбудований замок TSA

Плаский вбудований замок TSA

Купуючи офіційний товар, отримуєте високу якість, міжнародну гарантію, комфортні умови покупки, консультацію від досвідчених продавців нашої мережі.

Офіційний імпортер бренду Samsonite в Україні представлений широкою роздрібною мережею, оптовим представництвом і онлайн-магазином samsonite.ua.

Оформити замовлення на сайті Ви можете протягом 24 годин на добу, менеджери зв'яжуться з Вами в робочі дні з 10:00 до 18:00 для узгодження термінів доставки. У разі виникнення додаткових питань, скористайтеся кнопкою зв'язку на сайті, щоб замовити зворотний дзвінок. Доставка в найкоротші терміни по Києву і всій території України.

Перейти до товарів колекції Prodigy>>

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

 1. Активний через 14 днів після начислення.
 2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
 3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.