Екологічні валізи SPARK SNG ECO

З кожним днем людство все більше усвідомлює важливість навколишнього середовища та дбайливого до нього відношення.

Щодня природні катаклізми нагадують нам про злочинну шкоду, яку наносять нашій планеті побутові відходи, пластикові, скляні, тканинні тощо.

Як і зазвичай, Samsonite працює та розвивається у дусі прогресивних тенденцій. У прагненні захистити оточуючий світ від забруднення та досягнути розумного та ефективного використання природних та промислових ресурсів, виробник створює еко-колекції.

Сьогодні мова буде про SPARK SNG ECO. Для цієї товарної лінійки характерні, звичні для продукції Samsonite – зручність, легкість, неперевершена якість та довговічність, та, крім цього, вона створена з використаннями вторсировини та еко-матеріалів.

Внутрішнє та зовнішнє оздоблення виготовлені з поліестерових тканин, отриманих в результаті утилізації пластикових пляшок.

В якості екологічного замінника поліуретана, для виготовлення ручок, логотипів, адресного ярличка та захисту тильної панелі було обрано натуральний пробковий матеріал.

За дизайном та стилем товарна лінійка SPARK SNG ECO не поступається іншим колекціям Samsonite. Класичний чорний колір всередині та ззовні надають виробу елегантності, строгості та універсальності.

Продукту властиві ті ж самі захисні та практичні параметри, що і класичній колекції SPARK SNG.

Основними перевагами валіз ції колекції вважаються захисний кодовий замок TSA, високі ніші для колес, що додатково захищають їх від ударів та поломок, додатковий захист для «спинки». Блискавки та інші елементи були піддані стандартним тестуванням, які підтвердили міцність та функціональність виробів SPARK SNG ECO.

Кодовий замок TSA

Кодовий замок TSA

Захищена задня панель

Захищена задня панель

Глибока ніша для колес

Глибока ніша для колес

Водонепроникний зйомний чохол

Водонепроникний зйомний чохол

В підсумку, завдяки інноваційним технологіям, Samsonite використав пластикові відходи повторно, цінні матеріали, котрі зазвичай просто викидаються, були перероблені в новий високоякісний продукт. Виробники бренду мають за мету подальші пошуки та вивчення нових способів ефективного використання відпрацьованих та переробних матеріалів для виробництва нових товарів, так майбутні покоління мають шанс успадкувати безпечну та повноцінну планету.

Колекція SPARK SNG ECO представлена валізами, дорожніми сумками, портфелями та бьюті кейсами.

Перейти до товарів коллекції>>

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.