Magnum - надійний супутник в дивовижних подорожах!

Якщо запитати будь-якого користувача, що найважніше у валізі? Скоріш за все, відповідь буде – надійність. За цим піде дизайн, легкість та інше. Цим вимогам відповідає нова колекція Samsonitе - Magnum. Валізи цієї колекції виробляються на виробничій фабриці в Бельгії. Максимально автоматизований процес гарантує високоточне виробництво та, як наслідок, високу якість товару.

Поліпропілен, з якого виконано корпус забезпечує надійність та, водночас, невелику вагу виробу. Наприклад, велика валіза 75 см вагою 3,7 кг – найлегша у своєму класі. Революційні технології виготовлення поліпропіленових волокон і подальший процес формування з них деталей корпусу роблять валізи Samsonite надзвичайно стійкими до ударів та напрочуд легкими.

Лаконічний дизайн та 5 елегантних кольорів – це фірмовий стиль Samsonite. Крім основних чорного, синього та червоного в колекції представлені трендові Millenial Pink та Carribean Blu.

Надійна валіза має 4 подвійних колеса, що додає легкості у ковзанні. Пересувати валізу за собою легко та можна не хвилюватись про пошкодження колес. Їх будова та маневреність надійно спроектована інженерами Samsonite.

Подвійна висувна ручка, що регулюється по висоті, складається з двошарових алюмінієвих трубок. Така будова дозволяє безпроблемно перевозити дорожній рюкзак або сумку Самсонайт зверху на валізі. 3-х значний кодовий замок - є перевіреним стандартом Samsonite вже більше 30 років.

Надійність та елегантність прослідковується і всередині валізи! Внутрішня підкладка, що знімається та може бути легко випрана, розділювальна перегородка та закріплюючі ремені регулюються, є велика кишеня на перегородці. Все, щоб надійно зберегти речі при транспортуванні.

Три-значний кодовий замок

Три-значний кодовий замок

Надійні подвійні колеса

Надійні подвійні колеса

Алюмінієва ручка міцної трубчастої будови

Алюмінієва ручка міцної трубчастої будови

Зручний внутрішній дизайн

Зручний внутрішній дизайн

Тож, поціновувачі надійності, сучасного європейського стилю та легкості знайдуть все, що їм треба у новій колекції Magnum від Samsonitе.

Колекція MAGNUM представлена ручною поклажею, валізами малого, середнього та великого розмірів.

Перейти до товарів коллекції>>

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.