Обираємо «правильні» колеса

Колеса в валізі - найголовніше, на що слід звернути увагу. Чим вище їх надійність, тим краще. Адже саме їм доведеться витримувати на собі кілометри асфальту, калюж, піску і сходинок.

Для початку визначимося з їх кількістю. Дорожня валіза може бути на 2 або 4 колесах. Що краще два колеса або чотири? Яка валіза зручніше, а яка практичніше? На ці питання ми і постараємося відповісти.

Чотири колеса варто купити тим, хто переважно катає свій багаж по рівній поверхні. На гладкому асфальті або в аеропортах, перед посадкою в літак, це суцільне задоволення, адже його можна запросто тягнути одним пальцем. Сміливо вибирайте валізу на чотирьох колесах: такі моделі дуже зручні і здатні витримати велике навантаження. Навіть якщо зламаються колеса, Ви все одно зможете везти валізу на двох, що залишилися.

Якщо ж вам частенько доводиться з'їжджати на бездоріжжя і долати різні перешкоди - то тут набагато краще два колеса. За рахунок більшого діаметру вони мають «підвищену прохідність». На бруківці, піску, мокрому снігу валіза-візок пройде, як позашляховик! Два колеса, зазвичай, втоплені в корпус і, тим самим, захищені від ударів. Але тут є свої «підводні камені»: під час руху до 30% ваги буде перекладатися на вашу руку, в результаті чого Ви можете відчути тяжкість і втомитися від дорожньої валізи на колесах.

Окремо варто поговорити про матеріал, з якого виготовлені колеса. Усі колеса виготовляються з матеріалу поліуретан.

Такі колеса вважаються оптимальним варіантом, тому що вони, на відміну від пластмасових, не стираються і не гримять.

А самими безшумними вважаються колеса на підшипниках - вони, крім усього іншого, здатні повертатися на цілих 360 °!

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.