Що таке екошкіра: її плюси і мінуси

Сучасні екологічні тенденції диктують нові правила і в світі моди. Все частіше віддають перевагу не виробам з натуральної шкіри, а речам, виготовленим з відмінної альтернативи - екошкіри. Цей замінник впевнено увірвався на ринок завдяки ряду переваг, серед яких головні - якість і гуманність виробництва.

Історія створення і характеристики екошкіри

Екошкіра бордового кольору

Щоб твердо переконатися в правильності вибору продукції з цього матеріалу, пропонуємо детальніше ознайомитися з усіма її властивостями і перевагами.

Винайдення екошкіри

Почати знайомство з цим матеріалом слід з історії його виникнення.

В середині минулого століття людство зіштовхнулося з труднощами виготовлення виробів зі шкіри: попит зростав, відповідно, потрібно більше сировини. Натуральна шкіра дорога за вартістю і складна в обробці, так як для її використання необхідно було виростити і обезголовити безліч голів тварин. На тлі цього одночасно вченими з США і Японії проводилися дослідження для винаходу нового матеріалу, який стане чудовою альтернативою натуральній шкірі.

Завдяки роботі цих дослідників вже у 1963 році світ отримав екошкіру.

Переваги та недоліки замінника шкіри

Як і у будь-якого матеріалу, у екошкіри є свої плюси і мінуси. Варто відразу зазначити, що переваг значно більше, ніж недоліків, так що щиро рекомендуємо звернути увагу на виготовлені з цього матеріалу вироби. Серед плюсів такі характеристики:

  • можливість тривалої експлуатації - екошкіра відрізняється міцністю і стійкістю;
  • незалежність від погодних умов - товари з цього матеріалу зручно носити як в спеку, так як вони не вигоряють на сонці, так і в мороз - від нього екошкіра не змінює еластичності;
  • стійкість до вологи - при намоканні вона не псується, що не накопичує вологу і не схильна до розвитку цвілі;
  • безпеку хімічного складу - поліуретан не токсичний, що вигідно відрізняє його від інших замінників шкіри;
  • екологічність - вироби з екошкіри рятують від смерті тисячі тварин і не виділяють шкідливих випарів;
  • порятунок для людей, які страждають алергією на натуральну шкіру;
  • можливість відштовхування запахів, жиру та інших забруднювачів;
  • широка кольорова гамма і величезний вибір текстури.

Незважаючи на всі притаманні екошкірі плюси, має вона і недоліки, хоча вони практично незначні:

  • нестійкість до пошкоджень тваринами - на жаль, верхній шар екошкіри не так міцний, щоб витримати кігті вашого кота або зуби собаки;
  • відсутність можливості ремонту - при глибоких пошкодженнях на екошкіру неможливо буде нанести так звану «рідку шкіру», котру часто використовують для корекції виробів з натуральної шкіри.

Як видно, недоліки в суттєвій меншості в порівнянні з перевагами екошкіри, що робить її особливо привабливим і вдалим матеріалом для багатьох виробів.

Вироби з екошкіри

Спектр виробів, що виготовляють з екошкіри, досить широкий - від гаманців до диванів. Найпопулярнішими товарами з цього матеріалу є гаманці, клатчі, сумки, валізи, рюкзаки. Ще її використовують для виготовлення одягу, де екошкіра замінює звичайну тканину. У виготовленні взуття даний матеріал, звичайно ж, теж має місце бути.

На кухні також знайдеться застосування екошкірі. Кухонні куточки, дивани, табуретки і пуфи з цього матеріалу довго служитимуть. Ще екошкіру задіють в автомобілях для оббивки сидінь.

Особливості матеріалу і догляду за ним

Завдяки своєму складу екошкіра вважається дихаючим матеріалом. Що складається з двох шарів, в основі вона має тканину - найчастіше це стовідсоткова бавовна. Зверху даний матеріал покривають виробленим хімічним способом поліуретаном, який може мати різну текстуру, візерунок тощо.

У догляді екошкіра не така примхлива, як натуральна, і всі засоби для очищення та підтримання стану останньої можна використовувати і для виробів зі штучної шкіри. Часто досить застосовувати мильний розчин або суміш нашатирного спирту з водою. Зазначені засоби необхідно наносити м'якою тканиною, щоб уникнути подряпин.

Відмінності екошкіри від натуральної

Щоб краще зрозуміти властивості екошкіри, пропонуємо порівняти даний матеріал з натуральною шкірою і детально зупинитися на їх відмінностях:

  • сировина для виготовлення даних матеріалів різна;
  • тактильні якості - натуральна шкіра грубіша і прохолодніша на дотик;
  • різна реакція на фарбування - поліуретан можна забарвити практично в будь-який відтінок, тоді як зробити це з натуральною шкірою складніше.

Валіза з екошкіри

Ще однією відмінністю є вартість: екошкіра є дешевшим варіантом.

Продукція Samsonite з екошкіри

На нашому сайті ви знайдете ряд якісних виробів з екошкіри. Якщо цікавлять сумки, рекомендуємо звернути увагу на жіночі моделі SATINY або варіант поменше NEODREAM BARBIE. Відмінним вибором також стане стильна і функціональна сумка для ноутбука LADY BECKY.

Серед рюкзаків є також відмінні моделі з екошкіри: жіноча модель SPHINX або більш універсальний унісекс-рюкзак ZENITH DLX.

І, звичайно ж, ми порадуємо вибором валіз з цього матеріалу. Радимо звернути увагу на стриману і в той же час дуже стильну унісекс-модель LITE DLX LTD.

Як бачимо, екошкіра є відмінним і надійним матеріалом, зручним для виготовлення багатьох виробів. Ми зібрали безліч моделей валіз, сумок та рюкзаків з екошкіри, щоб радувати вас величезним асортиментом якісних речей.

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.