ВАЛІЗИ ІЗ МАТЕРІАЛУ CURV. ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ

Валіни з інноваційного матеріалу Curv вважаються найнадійнішими на сьогоднішній день. Ексклюзивне право на виробництво таких валіз має тільки компанія Samsonite. На crash-тестах ці валізи давили вантажівками, топтали слонами і навіть грали ними в хокей замість ключок. Вони витримали все! І тепер по праву посідають перше місце за міцністю! Наприклад, колекції Samsonite Lite Cube, Cosmolite, Lite-Shoke, Lite-Locked та інші.

Як усе починалося.

У своєму нескінченному прагненні полегшити подорожі Samsonite розпочав створення інноваційних колекцій жорстких валіз, які поєднали б у собі довговічність із фізичною легкістю. У нашому сприйнятті легка вага з якихось причин ототожнюється з крихкістю, але за допомогою майстерного дизайну, технології та використання нових матеріалів Samsonite розробив кілька колекцій, включаючи відзначену нагороду знамениту колекцію Cosmolite®, Cubelite™, Firelite®,  Chronolite®, з революційним використанням інноваційного матеріалу Curv®. Кожна колекція з використанням матеріалу Curv відрізняється надзвичайно легкою вагою, бездоганним дизайном, а також жорсткістю та міцністю.
У сфері багажної продукції Samsonite має ексклюзивне право на цей матеріал. Curv проводиться за допомогою новаторського процесу з використанням кількох шарів плетеного поліпропілену, виготовленого з надзвичайно міцних та легких листів. Потім ці листи акуратно формуються і набувають форми зовнішнього корпусу валізи, використовуючи запатентовану компанією Samsonite технологію формування, що імітує морську раковину.

Матеріал Curv відомий своїм високим енергопоглинанням та визначними удароміцними якостями, особливо при низьких температурах. Тому Curv також використовують при виготовленні хокейних ковзанів, захисних щитків для гомілки, захисту днища кузова автомобілів і бронежилетів. ;Насолоджуйтесь кожною секундою». Компанія 2013 року, будучи частиною стратегічної концепції «Samsonite завжди з вами», надихає та прославляє подорожі та буде представлена по всій Європі. У центрі уваги кампанії – ‘ті самі’ моменти поїздок, коли мандрівники усвідомлюють, що по-справжньому знаходяться поза зоною власного комфорту та на незнайомій території, повній дивовижних місць, звуків та запахів. Мандрівники можуть насолоджуватися цими моментами, незважаючи ні на які неприємності, що трапляються на їхньому шляху, коли їхня валіза може впасти з даху автобуса в африканській рівнині або застрягти між двома таксі в Нью-Йорку, тому що Samsonite поряд з ними і піклується про їхні речі.  

Основні особливості:

  • довговічність. Таку валізу можна купити один раз і кілька років проблеми заміни її на іншу існувати не буде;
  • легкість. Curv валіза легша за будь-яку іншу пластикову валізу на 40%. Порожній можна підняти одним мізинцем, мінімізуються навантаження на спину та руки, отже можна зберегти здоров'я;
  • незвичайний дизайн. Явно не загубиться в натовпі плюс приємна кольорова гама на будь-який смак: від золотого гламурного до класичного чорного.
  • комфорт. Всі ми чули, як міцно дістається валізам при навантаженнях, як безжально їх жбурляють, і що часом ми отримуємо на виході… Тепер з'явився спосіб зберегти свої нервові клітини: якщо вже багатотонна вантажівка не завдала валізі ніякої шкоди, то вантажники з аеропорту вже точно не страшні.

Як вибрати правильну валізу з Curv

Коли справа стосується вибору валізи з матеріалу Curv, важливо врахувати кілька ключових аспектів, щоб зробити правильний вибір. По-перше, зверніть увагу на вагу валізи. Матеріал Curv має неймовірну легкість, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та зручність у подорожах.

По-друге, зверніть увагу на міцність та довговічність. Валіза з Curv відомі своїм високим ступенем стійкості до ударів та подряпин, що робить їх ідеальним супутником для подорожей у будь-яких умовах.

Третій важливий аспект – це дизайн та функціональність. При виборі валізи з матеріалу Curv зверніть увагу на його внутрішній простір, наявність зручних кишень та органайзерів, які допоможуть вам організувати свої речі максимально зручно.

Зрештою, не забувайте про стиль. Валізи з матеріалу Curv доступні в різних кольорах та дизайнах, тому ви зможете підібрати модель, яка відповідає вашому смаку та переваг.

У результаті, валіза з матеріалу Curv - це вибір надійності, зручності та стилю для ваших подорожей.

Кешбек зараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

  1. Активний через 14 днів після начислення.
  2. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті у розділі «Загальна інформація»
  3. Накопиченими бонусами можливо оплатити до 50% вартості наступної покупки.